Polskie Meble – Poznań

Polskie Meble – Poznań

Showroom SALOMONA to miejsce stanowiące hołd dla designu, sztuki, elegancji oraz nowoczesności. Miejsce, w którym łączą się style klasyczne z tymi bardziej awangardowymi. Zaprezentowane zostały w nim unikatowe antyczne meble, jak np. odrestaurowany oryginalny fotel barokowy lub stolik kawowy, posiadający marmurowy blat unoszony przez ponad 150-cio letnią podstawę, wykonaną z mahoniu afrykańskiego.

  • Dla kogo: rodzina
  • Zabudowa: showroom
  • Metraż: 160 m2
  • Zakres prac: wnętrza + wyposażenie

Przestrzeń wypełniona meblami wg autorskiego projektu dr inż. arch. Marii Sipińskiej-Małaszyńskiej, które zostały ręcznie wykonane w naszych pracowniach, z dbałością o każdy szczegół.

Zastosowane panele sufitowe w ciemnym i miękkim welurze pozwoliły na ocieplenie przestrzeni, jak i na poprawienie warunków akustycznych w całym wnętrzu.

Ażurowe ścianki działowe w skrajnych punktach subtelnie oddzielają przygotowane wnętrza od siebie, dzięki nim uzyskana została atmosfera intymności. Poza meblami tapicerowanymi wnętrza showroom’u wypełnione są nowoczesnymi obrazami, rzeźbami oraz intarsją, hołdując kunsztowi dawnej sztuki stolarstwa artystycznego.

© 2021 MSM Design. All right reserved Polityka Prywatności

Made by Human Creative