O nas

O nas

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu projektowego. Zaopiekuje się Tobą zespół specjalistów wielu branż i dziedzin, takich jak: architektura, projektowanie wnętrz, konstrukcja, branża sanitarna, branża elektryczna,  rzeźbiarstwo, sztuka, stolarstwo, projektowanie krajobrazu i zieleni.

“Budynek staje się domem tylko wtedy, gdy jego użytkownik wiąże z nim emocje i przywiązanie.”

prof. dr hab. Maria Lewicka

dr inż. arch. Maria Sipińska-Małaszyńska |
Główny Projektant, Prezes Zarządu

Założycielka biura, specjalistka w zakresie psychologii architektury, pracę zawodową rozpoczynała w Nowym Jorku. Studiowała we Włoszech, Holandii, Poznaniu. Tytuł doktora zdobyła na Politechnice Warszawskiej. Specjalizuje się w przestrzeniach prywatnych o wysokim standardzie.

Główny Zespół.

Michał Korwin-Małaszyński | Członek Zarządu
Mariusz Jędrzejczyk | Wspólnik w spółce meblowej
Dariusz Norberciak | Architekt i Konstruktor
Julia Ostynowicz | Architekt
Wojciech Spaleniak | Architekt
Janusz Pawłowski Mistrz Stolarstwa Artystycznego | Snycerz
Patrycja Knapek | Manager Marki Meblowej

Budynki i wnętrza projektowane świadomie, z uwzględnieniem założeń psychologii środowiskowej, dają poczucie bezpieczeństwa, zapewniają komfort.

To przekonanie przyświeca nam w pracy nad każdym projektem. Stajemy się Twoimi zaufanymi opiekunami, którzy przeprowadzają spokojnie i pewnie proces inwestycyjny, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie.

Pomagamy Ci stworzyć indywidualną przestrzeń do życia.

Dla nas nie jesteś anonimowym „inwestorem”. Na początku procesu chcemy dobrze poznać Twoje potrzeby – nawet te nie do końca dotąd uświadomione. Trafne ich zdefiniowanie pozwala nam wypracować konkretne rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne. Projektowane przez nas domy i apartamenty są dzięki temu doskonale dopasowane do swoich mieszkańców.

Salomona

Posiadamy również własną markę mebli i akcesoriów – Salomona. Powstała ona z naszej pasji do designu i dążenia do bezkompromisowej, najwyższej jakości.

salomona.com

Obserwuj nas
na Instagramie

© 2021 MSM Design. All right reserved Polityka Prywatności

Made by Human Creative